Sponsors

Voetbaltoernooi sponsor - Kaak Groep
Berendhaus - voetbaltoernooi sponsor
 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Drukkerij de Vries
sponsor terborg voetbal toernooi
ABCO beveiliging - voetbaltoernooi sponsor

 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Gelderesch Rexzen
Voetbaltoernooi sponsor - De Roode Leeuw
 Optimaal Fm - Voetbaltoernooi sponsor
 Voetbaltoernooi sponsor - foto nol kiefte - trouwreportage, familieportret en kinderfotograaf
Voetbaltoernooi sponsor - Voskotan Webservices - webdesign en hosting

Informatieve links

Een aantal links met extra informatie over voetbal, jeugdvoetbaltoernooien en Terborg en omgeving.

 

Algemene links  
Terborgs Belang www.terborgsbelang.nl
KNVB www.knvb.nl
Gemeente Oude IJsselstreek www.oude-ijsselstreek.nl
   
Collega Voetbal Toernooien  
Internationaal Karel Stegeman A-jeugdtoernooi www.karelstegemantoernooi.nl
Seesing Tournament (D-pupillen) www.seesingtournament.nl
Terborg Toernooi (Onder-19) www.terborgtoernooi.nl
Internationaal Ten Brinke Bouw Tournament (Onder-17) www.toernooivarsseveld.nl
Internationaal Marveld Toernooi (C-junioren) www.marveld.info
Internationaal Wim Kuijper Toernooi (D pupillen) www.kuijpertoernooi.nl
Esad Osmanovski Memorial Cup (Onder-19) www.esadtoernooi.nl
NextGen Series (Onder-19) www.nextgen.amsterdam/series
Copa del Agatha (Onder-19) www.copadelagatha.nl
Internationaal Cor Groenewegen Toernooi (Onder-19)  www.icgt.nl
Kleuver Copa/RKTVC (Onder-17)  www.dekleuvercopa.com
   
Internationale Jeugd Voetbal Toernooien 
TBV Lemgo (D) Onder-19) www.tbv-lemgo-fussball.de
BV04 Düsseldorf (D) (Onder-19) www.u19cup.de
TuS Ergenzingen (D) (onder-19) www.tus-ergenzingen.de
FC Ostrach (D) (Onder-19) www.pfingstturnier.com
TuS Ennepetal/Spax Cup (D)(Onder-19) www.spax-cup.com
TuS Stemwede (D) (Onder-19) www.turnier-team-tus-stemwede.de
SpVgg Oberndorf (D) (Onder-19) www.u19-oberndorf.com
SpVgg Ilvesheim (D) (Onder-19) www.spvgg03-ilvesheim.de
Linkenheim (Onder-19) www.fvl-indoor-cup.de
Pforzheim (Onder-19)  www.u19-pfingstturnier.de
   
Zwitserland  
Fifa Blue Stars Youth Cup (Onder-19) www.youthcup.ch
Altstatten (Onder-19) www.u19.ch
Bellinzona (Onder-19) www.torneobellinzona.ch