Sponsors

Voetbaltoernooi sponsor - Kaak Groep
Berendhaus - voetbaltoernooi sponsor
 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Drukkerij de Vries
sponsor terborg voetbal toernooi
ABCO beveiliging - voetbaltoernooi sponsor

 sponsor terborg voetbal toernooi
Voetbaltoernooi sponsor - Gelderesch Rexzen
Voetbaltoernooi sponsor - De Roode Leeuw
 Optimaal Fm - Voetbaltoernooi sponsor
 Voetbaltoernooi sponsor - foto nol kiefte - trouwreportage, familieportret en kinderfotograaf
Voetbaltoernooi sponsor - Voskotan Webservices - webdesign en hosting

 1  Atletico Mineiro
 2  Ajax Cape Town
 3  Club Brugge
 4  Manchester United
 5  Attram de Visser SA
 6  Flamengo
 7  De Graafschap
 8 AZ

 

VRIJDAG 26 MEI 2017

16.45 uur Opening Terborg Toernooi  
16.50 uur Openingswoord

 

GROEPSWEDSTRIJDEN VRIJDAG 26 MEI 2017

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
17.00 uur Jaws 1 ABCO Atletico Mineiro - AZ  2 - 1
18.00 uur Van Egmond 2 ABCO  Ajax Cape Town - Manchester United  2 - 0
19.00 uur Jaws 3 ABCO Club Brugge - Attram De Visser  2 - 2
20.00 uur Van Egmond 4 ABCO Flamengo - De Graafschap  2 - 0

 

 GROEPSWEDSTRIJDEN ZATERDAG 27 MEI 2017

Tijd Groep Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur Jaws 5 ABCO Attram De Visser - Atletico Mineiro  0 - 1
11.00 uur Jaws 6 ABCO AZ - Club Brugge  0 - 0
12.00 uur Van Egmond 7 ABCO De Graafschap - Ajax Cape Town  1 - 2
13.00 uur Van Egmond 8 ABCO Manchester United - Flamengo  2 - 0
14.00 uur Jaws 9 ABCO Club Brugge - Atletico Mineiro  1 - 1
15.00 uur Jaws 10 ABCO AZ - Attram De Visser  1 - 1
16.00 uur Van Egmond 11 ABCO Flamengo - Ajax Cape Town  1 - 3
17.00 uur Van Egmond 12 ABCO Manchester United - De Graafschap  0 - 0
18.00 uur  Einde groepswedstrijden (eventueel penaltyschieten indien nodig)

 

EINDRONDENPROGRAMMA ZONDAG 28 MEI 2017

Tijd   Nr Veld Wedstrijd Uitslag
10.00 uur   13 ABCO AZ - de Graafschap
7e + 8e plaats
 1 - 3
11.00 uur   14 ABCO Atletico Mineiro - Manchester United
1e 1/2-finale
 0 - 0
 P(5 - 4)
12.00 uur   15 ABCO Club Brugge - Ajax Cape Town
2e 1/2-finale
 1 - 3
13.00 uur   16 ABCO Attram de Visser SA – Flamengo
5e + 6e plaats
 2 - 1
 
14.00 uur   17 ABCO Manchester United - Club Brugge
3e + 4e plaats
 1 - 2
15.00 uur   18 ABCO Atletico Mineiro - Ajax Cape Town
DE FINALE
 2 - 1
16.00 uur    Prijsuitreiking direct na afloop